Δ’ Εθνική – Ισοπαλία για Α.Σ Μετέωρα – Στα μπαράζ ο Εθνικός Καστρακίου

Σε αγώνα μπαράζ για την παραμονή του, οδηγήθηκε ο Εθνικός Καστρακίου μετά το 1 – 1 με την Ελασσόνα στο τελευταίο παιχνίδι της Δ’ Εθνικής για την φετινή αγωνιστική περίοδο.

0 410

Σε αγώνα μπαράζ για την παραμονή του, οδηγήθηκε ο Εθνικός Καστρακίου μετά το 1 – 1 με την Ελασσόνα στο τελευταίο παιχνίδι της Δ’ Εθνικής για την φετινή αγωνιστική περίοδο. Σε αγώνα μπαράζ για την παραμονή του οδηγήθηκε ο Εθνικός Καστρακίου μετά το 1 – 1 με την Ελασσόνα στο τελευταίο παιχνίδι της Δ’ Εθνικής για την φετινή αγωνιστική περίοδο. Ο Εθνικός θα αγωνιστεί με τον Απόλλωνα Λάρισας με τον οποίο ισοβαθμούν και στον αγώνα μπαράζ θα κριθεί η παραμονή μιας από τις δυο ομάδες. Από την άλλη τα Μετέωρα κατάφεραν να ισοφαρίσουν στον αγώνα με το Βελούχι μέσα στο “Βασίλης Καρακίτσιος” καθώς η φιλοξενούμενη ομάδα κατάφερε να προηγηθεί στο σκορ από τα πρώτα λεπτά του αγώνα.