ΑΣ Μετέωρα – Έφτασε στην πηγή αλλά νερό δεν ήπιε

Όχι μόνο στην πηγή αλλά έπεσαν μέσα και νερό δεν ήπιαν τα Μετέωρα το μεσημέρι της Κυριακής στο παιχνίδι με τον Απεραντιακό.

0 344

Όχι μόνο στην πηγή αλλά έπεσαν μέσα και νερό δεν ήπιαν τα Μετέωρα το μεσημέρι της Κυριακής στο παιχνίδι με τον Απεραντιακό. Στο μονότερμα του δευτέρου ημιχρόνου οι παίχτες των Μετεώρων δεν κατάφεραν να στείλουν την μπάλα στα δίχτυα του Απεραντιακού που έπαιζε με 10 παίχτες από ένα σημείο και μετά. Πολλές καλές – χαμένες ευκαιρίες στέρησαν την πολύτιμη νίκη στα Μετέωρα και το 0 – 0 ήταν πλέον γεγονός με το σφύριγμα της λήξης, ενός παιχνιδιού που κράτησε σε αγωνία τους φιλάθλους των Μετεώρων έως και το τελευταίο λεπτό του αγώνα. Ωστόσο η απογοήτευση μιας νίκης που στο συγκεκριμένο παιχνίδι επιβάλλονταν και δεν ήρθε “σκέπασε” για ακόμα μια φορά το “Βασίλης Καρακίτσιος”….