Κρύα βρύση – Φιλικό με τις Καρυές και νίκη με 1 – 3

Με 1 – 3 έληξε ο αγώνας της Κρύας Βρύσης μέσα στις Καρυές με την τοπική ομάδα στο μεταξύ τους φιλικό παιχνίδι που έγινε το Σάββατο το απόγευμα.

Κρύα βρύση - Φιλικό με τις Καρυές και νίκη με 1 - 3
0 284

Φάσεις – γκολ:

• Στο 20ο λεπτό σουτ του Μανώλη η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι.
  • 30ο λεπτό, γκόλ του Γεροδημόπουλου με κεφαλιά μετά από κόρνερ που εκτέλεσε ο Κουβελάς.
  • 46ο λεπτό, σουτ του Κύργου η μπάλα βρίσκει στο κάθετο δοκάρι
  • 50ο λεπτό, συνεργασία των Κυργιάζου και Ζαρακότα, παίζουν το 1 – 2. Σουτ του Κυργιάζου η μπάλα βρίσκει τέρμα αλλά ήταν οφσάιντ και το γκολ ακυρώνεται.
  • 55ο λεπτό, καλό σουτ του Κυργιάζου, η μπάλα ελάχιστα άουτ.
  • 60ο λεπτό πάσα του Κυργιάζου στον Ζαρακότα που πέρασε τον τερματοφύλακα των Καρυών και έκανε το 0 – 2
  • 65ο λεπτό ο Κουβελάς έδωσε στον Ζαρακότα ο οποίος έβγαλε σέντρα στον Κυργιάζο που με πλασέ έκανε το 0 – 3.

Το μόνο που καταφέρανε οι γηπεδούχοι ήταν να μειώσουν 90 με γκολ από πέναλτι.